عمل-زیبایی-بینی

بروز شده در:14 مهر، 1396

روزانه افراد زیادی عمل های زیبایی متفاوتی انجام داده و اعتماد به نفس بیشتری در این زمینه پیدا می کنند و زندگی راحتتری نسبت به قبل پیدا خواهند کرد.

در میان تمامی عمل های زیبایی، عمل بینی با جراحی بینی که اصطلاحا رینوپلاستی به آن می گویند طرفداران زیاد و بسیار خاصی را دارا می باشد و ویژگی های منحصربفرد خودش را دارد و به معنی برداشتن برجستگی بینی در نوک یا پشت آن، یا کوچک کردن سوراخ های آن و یا تغییر در زاویه بین بینی و لب می باشد. در نهایت هدف عمل بینی این است که علاوه بر حل کردن مشکلات تنفسی آن ظاهری زیبا را بر اساس معیار های روز زیبایی برای بینی شما به ارمفان آورد.

عمل بینی،جراحی بینی چیزی فراتر از یک جراحی می باشد و در واقع ترکیبی از علم و هنر می باشد.عمل زیبایی بینی یک هنر خاص در درون پزشک می باشد که بوسیله ی آن پزشک همچون یک مجسمه ساز حرفه ای از یک سنگی که دارد با برداشتن اضافات و شکل دادن به آن روحه تازه ای در آن می دمد و برای هر صورت یک شکل خاصی در نظر می گیرد، از طرفی اگر فرد مورد نظر در بینی خود دچار اختلال تنفسی یا بزرگ بودن شاخک های بینی مواجه بود علاوه بر عمل بینی زیبایی این مشکلات نیز بر طرف خواهد شد.

author-avatar
تهیه شده توسط: کلینیک عمل زیبایی بینی